Plastyka Sport Muzyka Film Nauka Wolontariat Taniec Nauka Teatr Plastyka Sport Fotografia
Adam Urbaniak, solista Studia Piosenki, otrzymał  III Nagrodę w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenek i Pieśni Patriotycznych LISTOPADOWA DUMA 2021.
Trzy wokalistki z ZA KRAJKI zostały wyróżnione na XIX Wojewódzkim Dziecięco - Młodzieżowym Przeglądzie Konkursowym Solistów i Duetów w Strykowie. 
Sukcesy Krajek! 2021-11-29
Zespół Artystyczny KRAJKI 20 listopada 2021 r. wziął udział w XII Łódzkich Konfrontacjach Tanecznych w Łodzi.  

Gratulujemy! Hanna Habrat – II miejsce i Adam Urbaniak – III miejsce w jesiennej edycji XX Międzynarodowego Konkursu "Digi-Talenty Jesień 2021"! 
Piosenki kabaretów 2021-11-18

Międzypokoleniowy Chór 4 Kultur Dialog bierze udział w koncercie piosenek okresu międzywojennego w ramach Czwartkowych Wieczorów Muzycznych u Moniuszkowców. 
Sukcesy judoków 2021-11-18
Judocy z Pałacu Młodzieży wzięli udział w Turnieju w Poznaniu - XIII Memoriał im. Jigoro Kano w Judo. Eryk Waga wywalczył brązowy medal!
Młodzież obu krajów po raz kolejny pokazała,  że nie istnieją bariery językowe ani kulturowe, gdy rozmawia się uniwersalnym językiem Sztuki Tańca!
W dniu 4 listopada 2021 r. gościliśmy młodzież oraz nauczycieli z Centrum Zajęć Pozaszkolnych w miejscowości Irpiń obwodu kijowskiego na Ukrainie. 
LEMMONIADA 2021-11-02

Październik pożegnaliśmy śpiewająco. W piątek odbyło się inauguracyjne wydarzenie Młodzieżowej Sceny Rozmaitości - przedstawienie słowno-muzyczne LEMMONIADA.

27 października odbył się nietypowy wernisaż wystawy ceramiki. Wystawa prezentuje dawną japońską technikę wypału ceramiki w żywym ogniu oraz jej współczesną amerykańską wersję.
W konkursie wzięło udział 13 uczestników pracowni Młodzi Programiści. Uczestnicy zaprezentowali swoje programy w 2 kategoriach wiekowych. 
W niedzielę 24 października  odbyła się gra miejska „Halo, Tu Tuwim!” Jak i obiecaliśmy, było ciekawie, kreatywnie i wesoło!  
22.10.2021 r. Międzypokoleniowy Chór 4 Kultur Dialog wystąpił w cyklicznym koncercie "Absolwenci z Batutą" w sali koncertowej Akademii Muzycznej.  
Dzień Cioci 2021 2021-10-22
Dzień Cioci za nami. Spędziliśmy go wspólnie z naszymi kochanymi ciociami na warsztatach plastycznych w Pałacu Młodzieży. Robiliśmy finger looping czyli bransoletki przyjaźni. 
16 października 2021 podczas fińisażu XIX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego im. Jana Bułhaka  "Pejzaże wokół mojego miasta" zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.  
W ramach cyklu ”Wielokulturowość Łodzi” pani Marta Gadula z Pracowni Edukacji Regionalnej przeprowadziła warsztaty w Bernardyńskiej SP.  
Pani Swietłana Basyrowa-Potargowicz, nauczycielka tańca klasycznego w ZPiT POLTEX, otrzymała Srebrny Medal za wieloletnią pracę na rzecz Polski.  
W dniach 27-30 września w Mołodeczno na Białorusi odbył się II Międzynarodowy Festiwal-Konkurs „BalkOn-2021” organizowany przez naszego partnera.   
Pracownia Edukacji Regionalnej odwiedziła w ubiegłym tygodniu uczniów klas drugich w SP nr 164 w Łodzi.  
W dniu 6.10.2021 roku w Galerii Atrium odbył się wernisaż wystawy "Złota Łódka - Rysunek i Malarstwo" 11 Festiwalu Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE.